“Elmia Subcontractor” paroda, vyksianti 2019 m. lapkričio 12-15 dienomis, skirta tiekėjams ir paslaugų teikėjams apdirbamojoje pramonėje ir yra bene viena populiariausių Šiaurės Europoje. Šių metų lapkričio mėnesį Jönköping mieste, Švedijoje vyksiantis renginys ketina suburti 1200 dalyvių iš 30 šalių ir pritraukti apie 15 000 lankytojų. 

Kiekvienas apsilankęs šioje parodoje ras įmonių iš beveik visų apdirbamosios pramonės kampelių. Renginys puikus tuo, kad atvykę čia galės gauti ne tik įdomios informacijos apie subrangovus, jų paslaugų ir gaminių naujienas, bet ir atrasti įdomių pažinčių ir verslo partnerių.

Siekdami užtikrinti renginio “Elmia Subcontractor” kokybę parodos organizatoriai labai atidžiai atrenka dalyvius ir siekia, kad jų produktai ir paslaugos įsitektų tik į šias produktų registre nurodytas kategorijas:

  • Gamybos būdai
  • Produktai ir komponentai 
  • Medžiagos, žaliavos ir pusgaminiai 
  • Dizainas ir tobulinimas 
  • Įrankiai ir įrenginiai

Pačioje miesto širdyje įsikūrusi paroda yra gera proga norintiems susipažinti su Švedijos pramone. Būdama lydere šioje srityje, paroda suburia “visus” susijusius su Švedijos subrangos pramone į vieną vietą. Dalyvaudami kartu su kitomis Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos įmonėmis, mes kaip Elmia Subcontractor parodos dalyviai pirmą kartą atstovaudami savo įmonę Politeca, ketiname parodyti savo produktų ir paslaugų galimybes apdirbimo ir produkcijos iš metalo srityse. Mums, tiek kaip dalyviams, tiek kaip lankytojams bus puiki proga sužinoti pramonės tendencijas ir pasisemti įkvėpimo naujiems sprendimams. 

Jeigu jau seniai svarstėte apie naujų idėjų ir partnerių paieškas – tuomet Elmia Subcontractor tikrai verta aplankyti.

Susitikime lietuviškąjame LINPRA stende lapkričio 12-15 dienomis!