Profilių gręžimas – nesudėtingas, tačiau didelio tikslumo ir atidumo reikalaujantis procesas, kurio metu padaromos specialios angos priklausomai nuo gaminiui keliamų techninių reikalavimų. Profilių gręžimas dažniausiai pasitarnauja tuomet, kai dėl techninių apribojimų neįmanoma to atlikti lazeriu, gręžimas ypač aktualus apdirbant įvairius profilius. Keičiami grąžto antgaliai padeda išgręžti kiaurymes ypač dideliu tikslumu, tad pašalinami visi įmanomi trikdžiai norimų detalių sujungime. Jei galvojate sujungti skirtingų metalų detales drauge, tačiau nesate tikri, jog tai yra įmanoma, mes jus galime nuraminti. Specialūs staklių grąžtai geba išgręžti norimo dydžio skyles tiek juodo ar nerūdijančio plieno, aliuminio, tiek vario, žalvario ar kitų metalų lakštuose bei profiliuose. Turite klausimų ir norite pasikonsultuoti? Susisiekite su mumis jau šiandien!

Profilių gręžimas

Nors profilių gręžimas yra gana nesudėtingas procesas, tačiau jis reikalauja ypatingai didelio tikslumo. Jei šio darbo atlikimui yra naudojama speciali įranga, viskas vyksta gerokai paprasčiau ir sklandžiau, tad tuomet, jei jums bus reikalinga ši paslauga, tiesiog kreipkitės į mūsų įmonėje dirbančius specialistus, kurie pasirūpins, kad būtų užtikrinamas geriausias rezultatas.

Kada reikalingas profilių gręžimas?

Ši paslauga gali būti atliekama tikrai dažnose situacijose, tačiau įprastai dėl profilių gręžimo kreipiamasi tada, kai dėl techninių apribojimų profilių ertmių negalima suformuoti naudojant lazerį. Kai profilių gręžimas yra atliekamas naudojant tam skirtą įrangą, visuomet galima tikėtis maksimalaus tikslumo, todėl rezultatai tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Ši paslauga gali būti taikoma ir tada, kai darbų apimtis yra labai nedidelė, ir tuomet, kada tenka išgręžti tikrai nemažai ertmių. Darbai yra atliekami tikrai labai greitai ir sklandžiai, todėl netrukus galima pereiti prie kitų gamybos etapų.

Įvairių profilių apdirbimas

Profilių gręžimui naudojama įranga turi specialius antgalius, kurie leidžia išgręžti įvairaus skersmens kiaurymes, ir tai yra atliekama laikantis maksimalaus tikslumo. Profilių gręžimas gali pasiteisinti tuomet, kada reikia pašalinti trikdžius jungiant detales, kai siekiama sujungti skirtingų metalų detales, ir t.t. Šios paslaugos pritaikymo galimybės yra tikrai labai didelės, tad galite net neabejoti, kad toks pasirinkimas iš tiesų puikiai pasiteisins. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai gali pasiūlyti juodojo metalo, nerūdijančio plieno, vario, žalvario ar kitų metalų profilio gręžimą, tad teikiamų paslaugų spektras gali būti iš tiesų platus.

Susisiekite dėl dominančių paslaugų teikimo

Jei dvejojate, ar tam tikrų darbų atlikimas bus tikrai įmanomas, tiesiog susisiekite su mūsų įmonėje dirbančiais specialistais, ir jie tikrai atsakys į visus jums kylančius klausimus. Darbų atlikimui yra naudojama moderni įranga, todėl tai gerokai praplečia projektų įgyvendinimo galimybes, ir rezultatas yra tikrai džiuginantis. Nors ertmių formavimas ne visada yra įmanomas naudojant lazerį, tačiau profilių gręžimas gali pasiūlyti tikrai plačias galimybes. Susisiekite su mumis jau dabar, ir mūsų komanda pasirūpins, kad visi darbai būtų atliekami greitai ir kokybiškai.