Lakštinio metalo lankstymas atliekamas su pažangiomis specialiai šiam procesui pritaikytomis staklėmis. Lankstymo staklės užtikrina optimalų jėgos paskirstymą per visą lakšto ilgį, todėl procesas yra tikslus. Priklausomai nuo klientų poreikių, galime lankstyti juodo ir nerūdijančio plieno, aliumino, žalvario bei vario lakštus, kurių storis siekia iki 6 mm. Turėdami ilgametę patirtį lakštų lankstymo procese, savo klientams galime išpildyti net ir pačius sudėtingiausius sprendimus, taip pat pagaminti norimą gaminį nuo pradžios iki galo. Turite idėją, tačiau nežinote ar ji gali būti įgyvendinta? Mūsų profesionali komanda ne tik pakonsultuos, bet ir padės suprojektuoti bei priimant teisingą ir optimalų sprendimą išpildantį jūsų poreikius.

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę sukurti įvairius lakštinio metalo gaminius. Lakštinio metalo lankstymas – tai procesas, kurio metu sukuriama metalo deformacija ir išgaunama pageidaujama forma. Atliekant metalo lakštų lankstymo darbus nesukeliami metalo storio pokyčiai, tačiau išgaunama reikalinga forma bei sukuriamas naujas gaminys.

Didelės pritaikymo galimybės

Lakštinio metalo lankstymas gali praversti labai įvairiose srityse: statybos pramonėje, prekybos sektoriuje ar tiesiog buityje, kuomet norima sukurti tam tikrus interjero elementus. Lakštinio metalo gaminiai bene dažniausiai yra naudojami stogo apdailai. Sukurtos detalės gali puikiai užsandarinti stogą bei užtikrinti tinkamą lietaus vandens nutekėjimą. Be to, metalo lakštų gaminiai pasižymi puikia estetine išvaizda, tad nieko keisto, kad vis dažniau nusprendžiama rinktis būtent tokią produkciją. Darbų atlikimo metu yra naudojamas didelis slėgis, todėl užtikrinama, kad metalo lakštai bus sulenkiami itin tiksliai, ir tai leis sukurti pageidaujamą formą. Šių darbų atlikimui yra naudojama speciali įranga, kuri garantuoja, kad darbai eisis ne tik
greitai, bet taip pat ir sklandžiai, todėl rezultatu tikrai neteks nusivilti.

Įvairaus metalo lakštų lankstymas

Gali būti atliekamas įvairaus lakštinio metalo lankstymas: galime išlankstyti juodo ir  nerūdijančio plieno metalo, žalvario lakštus, vario lakštus, ir t.t. Svarbiausia yra tai, kad metalo lakštų storis būtų ne didesnis nei 6 mm, nes tokiu atveju bus užtikrinami patys geriausi rezultatai. Nors neretai manoma, kad lankstymo darbai gali būti atliekami išimtinai tik aliuminiui, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra – kitų metalo rūšių lakštai taip pat gali būti išlankstomi laikantis preciziško tikslumo.

Susisiekite su mumis

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai rūpinasi, kad būtų patenkinti visų klientų poreikiai, todėl imamasi net ir itin sudėtingų projektų įgyvendinimo. Naudojama profesionali įranga gali garantuoti itin tikslų darbų atlikimą, todėl net ir tuomet, jei tenka sukurti gana smulkmeniškus gaminius, galite kreiptis būtent į mus. Susisiekę nurodytais kontaktais turėsite galimybę pasikonsultuoti jums kylančiais klausimais, ir kartu galėsime įgyvendinti jūsų sumanymus. Mūsų įmonėje dirbantys meistrai turi ilgametę darbo patirtį, todėl darbų atlikimo metu galima išvengti
neapdairių klaidų, o rezultatas visuomet yra džiuginantis.