Šiose privatumo politikos taisyklėse aprašoma apie jūsų asmeninės informacijos rinkimą, naudojamą ir dalijimąsi ja lankantis www.politeca.lt (toliau – “Svetainė”).

Asmeninė informacija, kurią mes renkame

Lankymosi Svetainėje metu automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant ir informaciją apie jūsų interneto naršyklę, laiko juostą bei kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Taip pat, iš naršančiųjų Svetainę yra renkama informacija apie atskirus tinklalapius, kurie peržiūrimi apsilankymo metu, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte, kad patektumėte į Svetainę, o taip pat ir informaciją apie tai kaip jūs naudojatės Svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname “Įrenginio informacija”.

Informacijai apie įrenginius rinkti naudojame šias technologijas:

– “Slapukai” – tai duomenų failai, kurie yra įrašomi jūsų įrenginyje arba kompiuteryje ir dažnai turi unikalų anoniminį identifikatorių.

Slapukai, kuriuos naudojame:

Pavadinimas

Aprašymas

Sukūrimo laikas / Saugojimo laikas

PHPSESSID

Standartinis slapukas, naudojamas žinučių išsaugojimui užpildžius užklausos formą.

Įeinant į tinklapį / Iki uždarant tinklapį naršyklėje

_ga

Slapukas, naudojamas „Google Analytics“ informacijos apie tinklapio naudojimą rinkimui. Ši informacija yra panaudojama analizuojant tinklapio vartotojų elgseną ir yra skirta tinklapio vartotojų patirties gerinimui.

Po vartotojo sutikimo davimo / 2 metus

_gat

Slapukas naudojamas „Google Analytics“ užklausų skaičiui riboti.

Po vartotojo sutikimo davimo / 1 minutę

_gid

Slapukas naudojamas „Google Analytics“ vartotojų atpažinimui.

Pirmą kartą naudojantis tinklapiu / 24 valandas

– “Įrašų bylos” seka svetainės veiksmus ir renka vartotojų duomenis įskaitant naršyklės tipą, nuorodų / išeities puslapius ir datos / laiko žymes.

Taip pat pateikus užklausą pasinaudojant svetainėje esančia kontaktine forma, yra renkama tam tikra informacija: jūsų vardas, el. pašto adresas ir telefono numeris. Mygtuko „Siųsti“ paspaudimą laikome sutikimu naudotis jūsų asmenine informacija žemiau pateiktais tikslais. Ši informaciją mūsų privatumo politikos taisyklėse vadinama “Užsakymo informacija”.

Minėdami  “Asmeninę informaciją” privatumo politikoje, turime omenyje tiek informaciją apie įrenginį, tiek užsakymo informaciją.

Kaip naudojame Jūsų asmeninę informaciją?

Užsakymo informaciją naudojama tam, kad būtų įvykdomos bet kokios užklausos, pateiktos per Svetainę.

Pagrindiniai naudojimosi tikslai:

– Bendrauti su jumis;
– Užsakymų įvertinimui dėl galimo pavojaus ar sukčiavimo;
– Mes naudojame Įrenginio informaciją svetainės tobulinimui ir optimizavimui (pvz., analizuodami tai, kaip mūsų klientai naršo ir naudojasi Svetaine, ir vertindami mūsų rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę).

Jūsų asmens informacijos dalijimasis

Mes dalijamės jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad galėtume paprasčiau išanalizuoti gautus duomenis: mes naudojame “Google Analytics”, kad suprastume, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine – daugiau sužinoti apie tai, kaip “Google” naudoja jūsų asmeninę informaciją galite čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Mes taip pat galime dalytis jūsų asmenine informacija, laikydamiesi galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų tam, kad apgintume mūsų, kaip verslo subjekto, teises.

Elgsenos reklama

Kaip aprašyta aukščiau, jūsų asmeninė informacija yra naudojama tam, kad galėtume svetainės lankytojams pateikti tikslinius skelbimus arba rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų nuomone, gali būti jums įdomūs.

Jūsų teisės

Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su asmenine informacija, kurią mes turime ir paprašyti ištaisyti, atnaujinti ar ištrinti visą su jumis susijusią informaciją. Jei norėtumėte pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis naudodamiesi toliau pateikta kontaktine informacija.

Taip pat norime paminėti, jog galime apdoroti jūsų informaciją tam, kad įvykdytume sutarčių sąlygas  su jumis, arba kitaip siekiant aukščiau išvardytų mūsų teisėtų verslo interesų. Jūsų informacija nebus perduota už Europos ribų.

Duomenų saugojimas

Pateikus užsakymą per Svetainę, išsaugosime jūsų užsakymų informaciją savo įrašuose, išskyrus atvejus, kai paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją. Informacija apie jus bus saugoma 2 metus.

Pokyčiai

Mes galime bet kada atnaujinti Svetaines privatumo politiką, kad atspindėtume mūsų praktikos pakeitimus ar kitas teisines bei reguliavimo priežastis.

Susisiekite su mumis

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, turėdami kitų klausimų arba norėtumėte parašyti skundą, į mus galite kreiptis el. paštu info@politeca.lt