Metalo poliravimo procesas padeda ne tik atskleisti tikrąjį metalo blizgesį, bet ir kartu atnaujinti gaminio išvaizdą. Šis metalo apdirbimas atliekamas pasitelkiant specialius šlifavimo įrankius, kuriuose įmontuotas poliravimo diskas labai švelniai nušveičia ir nugludina tam tikrą metalo paviršiaus sluoksnį iki blizgesio. Poliravimas gali būti ne tik matinis, bet ir itin blizgus, kuomet galutinis poliravimo rezultatas yra veidrodinio atspindžio išgavimas aliuminio, nerūdijančio plieno ar žalvario detalėse. Priklausomai nuo to, kokios rūšies metalui ir kokio tipo poliravimas buvo atliktas, po proceso gaminio paviršius gali būti chromuojamas arba paliekamas nepadengtas. Nupoliruotas metalas atrodo ypač estetiškai, todėl puikiai tinka interjero, fasadų ar kitų įvairių sprendimų įgyvendinimui. Turite idėjų? Susisiekite su mumis ir mes jas padėsime įgyvendinti!

Metalo poliravimas

Metalo poliravimo metu yra ne tik atskleidžiamas tikrasis metalo blizgesys, bet taip pat atnaujinama gaminio išvaizda. Metalo poliravimas yra atliekamas naudojant specialią įrangą, kuri garantuoja, kad rezultatas būtų ne tik estetiškas, bet taip pat ir ilgaamžis. Mūsų įmonėje dirbantys meistrai rūpinasi, kad būtų pasiekiamas maksimaliai geras rezultatas, tad galite net neabejoti, kad jums tikrai neteks nusivilti.

Metalo poliravimo eiga

Metalo poliravimas yra atliekamas naudojant specialius šlifavimo įrankius, kuriuose yra įmontuotas poliravimo diskas. Ši įranga padeda švelniai nušveisti ir nugludinti metalo paviršių, todėl jis įgauna metalui būdingo blizgesio. Metalo poliravimas gali būti atliekamas išgaunant matinį arba veidrodžio blizgumo paviršių (gali būti poliruojamas aliuminis, nerūdijantis plienas, žalvaris, ir t.t.) Priklausomai nuo to, kokio metalo paviršius bus poliruojamas, vėliau metalas gali būti padengiamas chromu arba gali likti nepadengtas. Metalo chromavimas gali padėti apsaugoti metalo paviršių nuo nepalankių aplinkos veiksnių bei užtikrinti gaminio ilgaamžiškumą, todėl specialistai visuomet rekomenduoja pasvarstyti ir apie šį papildomą apdirbimo būdą.

Kodėl verta rinktis metalo poliravimą?

Metalo poliravimas gali garantuoti, kad gaminys atrodys kur kas estetiškiau – jo paviršius taps atnaujintas ir atrodys kur kas geriau nei iki tol. Šiuolaikinės technologijos gali garantuoti, kad metalo poliravimas bus atliekamas itin kokybiškai, todėl galutinis rezultatas bus iš tiesų
džiuginantis. Situacijų, kada gali praversti ši paslauga, yra tikrai nemažai, tad tuomet, jei svarstote apie būtent tokį pasirinkimą, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes garantuosime geriausią darbų kokybę.

Susisiekite su mumis – „Politeca“ UAB

Mes rūpinamės, kad metalo poliravimas būtų atliekamas greitai ir kokybiškai, o šių darbų atlikimas nepareikalautų pernelyg didelių išlaidų. Jei jums kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite mūsų internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais, ir mes jums suteiksime visą dominančią informaciją. Metalo poliravimas gali praversti įgyvendinant įvairaus pobūdžio projektus, todėl šių darbų atlikimą patikėkite savo darbą išmanantiems specialistams, ir galite būti užtikrinti, kad jums nusivilti tikrai neteks. Taigi, susisiekite su mumis jau dabar, ir
kartu įgyvendinsime net ir labai sudėtingus projektus.