Metalo šlifavimas dažniausiai yra paskutinis gaminio apdirbimo procese. Tai labiau apdailai skirtas metalo apdirbimas, kuomet gaminio paviršius yra sulyginamas ir pašalinami gamybos metu atsiradę defektai. Metalo šlifavimo metu (ypatingai nerūdijančiam plienui ar žalvariui) išgaunamas gražus tekstūrinis paviršiaus vaizdas, kuris pilnai naudojamas kaip dekoratyvinis elementas. Šis procesas gali pasitarnauti ne tik naujų gaminių užbaigime, bet ir metalinio paviršiaus atnaujinime. Metalo šlifavimas taip pat naudingas norint pagaminti detales reikalaujančias ypatingo tikslumo. Pavyzdžiui, jeigu pagaminta detalė yra šiek tiek per didelė, specialia juosta, padengta iš kietų ir mažų mineralinių kristalų nušlifuojamas paviršius iki tol kol matmenys atitinka reikalavimus. Tokiu būdu galima tiksliai sujungti apvalius, kvadratinius, stačiakampius ar daugiau kampų turinčius profilius. Metalo šlifavimo darbai atliekami su juodu ar nerūdijančiu plienu, aliuminiu, variu, žalvariu bei kitomis medžiagomis. Susisiekite su mumis jau šiandien ir patikėkite visus metalo apdirbimo rūpesčius profesionalams!

Metalo šlifavimas

Šlifavimas – tai labai svarbus metalo apdorojimo etapas, kurio metu yra išlyginamos suvirinimo siūlės, užtikrinamas preciziškas detalių tikslumas, ir t.t. Metalo šlifavimas yra atliekamas naudojant specialią įrangą bei medžiagos, kurios vadinamos abrazyvais. Abrazyvinės dalelės yra suklijuojamos ant šlifavimo diskų, juostų, popieriaus, ir t.t. Abrazyvinės dalelės prisiliečia prie metalo paviršiaus, ir besisukdamos nudailina metalo paviršių, o vėliau gali būti atliekamas metalo poliravimas bei kiti darbai. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai rūpinasi, kad šlifavimas būtų atliekamas kiek įmanoma tiksliau, todėl užtikriname patį geriausią rezultatą.

Geresnis estetinis vaizdas

Metalo šlifavimas neretai yra galutinis metalo apdirbimo etapas, nes atliekant šlifavimo darbus įprastai yra siekiama užtikrinti geresnį estetinį vaizdą. Vis dėlto, tam tikrose situacijose yra reikalingas ypatingai didelis detalių tikslumas, tad tokiu atveju šlifavimas gali padėti pasiekti
pageidaujamų rezultatų. Atliekant šlifavimo darbus yra išgaunamas dailus tekstūrinis paviršius, todėl ši paslauga gali praversti ir tada, kai siekiama sukurti tam tikrus dekoratyvinius elementus. Taip pat šlifavimo metu gali būti pašalinami gamybos metu atsiradę defektai bei užtikrinamas maksimalus gaminių tikslumas. Ši paslauga puikiai tinka ne tik tuomet, kai tenka apdoroti ką tik pagamintus produktus, bet taip pat ir tada, kai siekiama atnaujinti įvairių gaminių paviršių.

Didelės pritaikymo galimybės

Metalo šlifavimas itin dažnai taikomas tada, kai siekiama išgauti gražų tekstūrinį paviršių (ši paslauga itin pasiteisina tuomet, kai norima sukurti pageidaujamą nerūdijančio plieno arba žalvario paviršių). Taip pat šlifavimo darbai gali būti atliekami ir kitiems metalams – variui, aliuminiui, juodajam metalui, ir t.t. Ši paslauga tinka ir atnaujinant paviršius, ir užbaigiant įvairių produktų gamybą, bet tuo ši paslauga tikrai neapsiriboja: šlifavimo metu taip pat galima tiksliai sujungti apvalius, stačiakampius ar kvadratinius kampus turinčius profilius.

Susisiekite su mumis jau dabar

Mūsų specialistų komanda rūpinasi, kad metalo šlifavimas būtų atliekamas nepriekaištingai, ir būtų užtikrinamas geriausias galutinis rezultatas. Dėl šios paslaugos teikimo susisiekite su mumis jau dabar, ir galite būti užtikrinti, kad rezultatas pateisins jūsų lūkesčius.