Lakštų ir vamzdžių pjovimas lazeriu dabar dar spartesnis ir tikslesnis.  Galime išpjauti ypač didelio tikslumo reikalaujančias detales per daug trumpesnį laiką. 4 KW TruLaser fiber lazerio pagalba galime išpjauti ne tik lakštus (pjovimo zona 1500×3000 mm) ar vamzdžius (iki 3000 mm ilgio) iš įvairių metalų, bet ir kvadratinius, stačiakampius profilius, kampuočius bei lovius. Galingas lazerio spindulys gali perpjauti iki 25 mm storio juodo ir nerūdijančio plieno, aliuminio, žalvario bei vario ruošinius ypač švariai, tad papildomas išpjautos detalės apdirbimas po šio proceso nėra būtinas. Norite paveikslo, fasado reklaminės iškabos, baldų? Didelio kiekio identiškų detalių gaminiui? Tuomet ši metalo apdirbimo paslauga pateisins jūsų lūkesčius. Norite gauti daugiau informacijos apie šią paslaugą? Susisiekite su mumis jau šiandien!

Lakštinio metalo ir vamzdžių pjaustymas lazeriu

Vis sparčiau tobulėjančios technologijos gali užtikrinti kur kas greitesnį ir sklandesnį darbų atlikimą. Pastebime tendenciją, jog lakštų ir vamzdžių pjovimas lazeriu sulaukia vis didesnio  klientų susidomėjimo. Ši paslauga puikiai praverčia tada, kai tenka paruošti tam tikras detales
statyboms ir namų apdailai, itin didelis tikslumas leidžia džiaugtis tikrai puikiais rezultatais. Lakštų ir vamzdžių pjovimui yra naudojama speciali įranga, kuri garantuoja, kad darbai bus atliekami ne tik greitai, bet  ir estetiškai.

Svarbiausi lakštų pjovimo lazeriu privalumai

Lakštų ir vamzdžių pjovimas lazeriu atliekamas kur kas sparčiau ir tiksliau: gali būti paruošiamos net ir tokios detalės, kurioms reikalingas preciziškas tikslumas. Svarbu paminėti ir tai, kad naudojant lazerį darbai yra atliekami gerokai sparčiau. Net ir tuomet, jei darbų apimtis
yra labai didelė, galima nesibaiminti, kad tam gali prireikti pernelyg daug laiko. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai rūpinasi, kad darbų eiga būtų kiek įmanoma greitesnė, todėl jums nereikės nerimauti, kad teks laukti pernelyg ilgą laiką.

Didelės darbų atlikimo galimybės

Mūsų įmonėje dirbantys meistrai gali pasiūlyti ne vien tik vamzdžių ir lakštų pjovimą, bet taip pat ir kvadratinių bei stačiakampių profilių, kampuočių bei lovių pjovimą. Darbų atlikimui yra naudojamas itin galingas lazeris, kurio spinduliai gali perpjauti net iki 25 mm storio aliuminio, žalvario, nerūdijančio plieno ar juodo metalo detales. Lakštų ir vamzdžių pjovimas lazeriu pranašiausias, kai planuojama gaminti fasado reklamines iškabas, baldus, tam tikras detales, ir t.t. Net ir tuomet, jei reikia paruošti didelį kiekį identiškų detalių, ši galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.

Susisiekite su mumis jau dabar

Mes rūpinamės, jog lakštų ir vamzdžių pjovimas lazeriu būtų atliekamas klientams prieinama kaina, o rezultatas pateisintų net ir pačių įnoringiausių klientų lūkesčius. Jei esate numatę projektą, kuriam gali būti reikalingas metalo pjovimas lazeriu,  susisiekite su mumis, ir kartu tikrai galėsime parengti tinkamiausią projektą ir  pasirūpinti jo  įgyvendinamu greitai ir sklandžiai.