Lakštinio metalo valcavimas, dar kitaip lenkimas, tai procesas, kurio metu tiesus lakštas ar lakšto dalis yra deformuojami ir pakeičiama fizinės bei mechaninės savybės. Priklausomai nuo to, kokiu spinduliu lenkiama plokštė, gaminys gali įgauti ovalią, apvalią arba kūgio formą. Staklių dėka, tvirtai suvalcuotas lakštas net ir praėjus kažkuriam laiko tarpui nebegrįžta į savo pradinę padėtį, o galutinai išbaigto gaminio papildomai apdirbti nebereikia. Valcavimo paslauga puikiai tinka kolonų apskardinimo, kaminų, baldų, interjero elementų ar daugelio kitų detalių gamybai. Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau!

Lakštinio metalo valcavimas

Mūsų įmonėje dirbantys meistrai visuomet rūpinasi, kad būtų užtikrinamas geriausias rezultatas ir garantuojama geriausia kokybė.
Lakštinio metalo valcavimas yra atliekamas naudojant specialią įrangą. Gali būti įgyvendinami net ir itin sudėtingi projektai. Metalo valcavimo paslaugos gali praversti labai įvairiose situacijose: kai planuojama apskardinti kolonas, kaminus, baldus, įvairius interjero elementus, ir t.t.  Šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti net ir labai netikėtus sumanymus.  Kreipdamiesi į mus galite būti užtikrinti, kad kartu pasieksime tikrai puikių rezultatų.

Lakštinio metalo valcavimo galimybės

Valcavimo metu lakštinis metalas gali įgauti ovalią, apvalią arba kūgio formą: staklėmis suvalcuotas metalo lakštas yra įgauna pageidaujamą pavidalą ir praėjus tam tikram laikui nebegrįžta į savo pradinę poziciją. Galutinai išbaigtas gaminys papildomai nebėra apdirbamas, todėl netrukus galima džiaugtis tikrai puikiu rezultatu. Lakštinio metalo valcavimas gali būti atliekamas iki 2 mm storio ir 2 m pločio lakštams, tačiau tai taip pat priklauso ir nuo konkretaus metalo. Gali būti atliekamas vamzdžių bei strypų valcavimas (valcuojami apvalūs iki 76 mm skersmens kvadratiniai, apvalūs bei stačiakampiai 60×40 skerspjūvio vamzdžiai ir strypai).

Svarbiausi lakštinio metalo valcavimo privalumai

Lakštinio metalo valcavimas yra atliekamas labai tiksliai, todėl ši paslauga gali puikiai pasiteisinti ir tuomet, kada reikia sukurti ganėtinai tikslias detales ar kitus elementus. Metalas yra valcuojamas naudojant tam skirtą įrangą. Ši paslauga gali būti teikiama ir tada, kuomet darbų apimtys yra ganėtinai didelės. Galite būti užtikrinti, kad darbai bus atliekami laikantis preciziško tikslumo, o darbų eiga bus pakankamai sparti.

Greitai ir kokybiškai atliekamas darbas

Mūsų įmonėje dirbantys profesionalai rūpinasi, kad būtų garantuojamas maksimaliai geras rezultatas. Numatyti darbai yra atliekami pakankamai greitai. Jei siekiate, kad atliekami metalo valcavimo darbai neužtruktų, kreipkitės į mūsų įmonėje dirbančius meistrus, kurie tikrai galės garantuoti, kad darbų eiga būtų sklandi, ir jums neprireiktų pernelyg ilgai laukti. Susisiekę mūsų internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais labai greitai gausite atsakymus į visus jums kylančius klausimus, ir tuomet beliks tik susitarti dėl darbų atlikimo termino.