Metalo pjovimas juostiniu pjūklu – greitas, paprastas ir nebrangus būdas pjaustyti įvairaus profilio tiek vienalytes, tiek ir vamzdines medžiagas. Gravitacijos veikiamas juostinis pjūklas leidžiasi žemyn kartu su besisukančia pjovimo juosta, kuri greitai ir giliai pjauna įvairaus storio metalo ruošinius. Tokio tipo metalo apdirbimas yra ypač plačiai pritaikomas plataus spektro gaminių iš juodo ar nerūdijančio plieno, aliuminio, vario, žalvario bei kitų medžiagų gamyboje. Šią paslaugą rekomenduojame tiems, kurie nori iš standartinio profilio ilgio susipjaustyti gaminiui reikalingo ilgio ir kampo ruošinius.

Susisiekite su mumis jau dabar ir pradėkite įgyvendinti savo idėjas!

Pjovimas juostiniu pjūklu

Metalo pjovimas juostiniu pjūklu yra laikomas pačiu greičiausiu ir pigiausiu būdu supjaustyti vienalytes arba vamzdines įvairaus profilio medžiagas. Paslauga gali būti pritaikoma gaminant įvairaus spektro nerūdijančio plieno, aliuminio, vario ir kitų medžiagų produktus. Darbų atlikimo metu yra naudojama speciali įranga, todėl tai gali užtikrinti patį geriausią rezultatą. Juostinio pjovimo metodas yra pagrįstas gravitacijos jėga, kuomet šios jėgos veikiamas pjūklas nusileidžia, o besisukanti pjovimo juosta pjauna gaminio ruošinį. Pjovimo kampas gali būti reguliuojamas, todėl staklės pritaikomos atliekant įvairiausias  operacijas.

Dar greitesnis darbų atlikimas

Metalo pjovimas juostiniu pjūklu yra atliekamas ne tik tiksliai, bet taip pat ir labai greitai, tad net ir tuomet, jei darbų apimtis yra labai didelė. Ši galimybė gali būti viena palankiausių. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai visuomet rūpinasi, kad rezultatas pateisintų kiekvieno kliento
lūkesčius, užtikriname, kad darbų eiga bus pakankamai sparti, pjovimo metu bus laikomasi maksimalaus tikslumo, o paslaugos kaina būtų pakankamai optimali. Lyginant su kitais metalo pjovimo metodais, ši galimybė yra pati pigiausia, tad tuomet, jei siekiate sutaupyti pinigų, toks sprendimas gali būti iš tiesų palankus.

Plačios pritaikymo galimybės

Metalo pjovimas juostiniu pjūklu gali būti pritaikomas labai įvairiose situacijose: kai tenka pjaustyti įvairaus profilio vienalytes bei vamzdines medžiagas, ir t.t. Šis pjovimo metodas puikiai tinka tada, kai tenka pjaustyti nerūdijančio plieno, aliuminio, žalvario, vario ir iš kito metalo
pagamintus produktus. Dėl šios paslaugos teikimo klientai gana dažnai kreipiasi tada, kai siekia iš standartinio profilio supjaustyti reikalingo ilgio ir kampo metalo ruošinius, tačiau tuo juostinio pjūklo pjovimo galimybės tikrai neapsiriboja.

Susisiekite dėl dominančios paslaugos teikimo

Metalo pjovimo juostiniu pjūklu galimybės yra tikrai labai didelės, tad tuomet, jei svarstote apie šios paslaugos pasirinkimą, tiesiog susisiekite su mumis, ir kartu galėsime įgyvendinti įvairius sumanymus. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai turi sukaupę ilgametę darbo patirtį ir visuomet rūpinasi, kad būtų garantuojami patys geriausi rezultatai, kuriais jums tikrai neteks nusivilti.