politeca-euroshop-2020

Kol dar neišdilo iš atminties pirmieji EuroShop 2020 mažmeninės prekybos įrangos parodos įspūdžiai, skubame jais pasidalinti ir su jumis!

Nepasant pasaulį sukrėtusių naujienų apie plintantį korona virusą, čia, Diuseldorfe, po vienu stogu nepabūgo susirinkti daugiau nei 100 000 žmonių iš viso pasaulio, tarp kurių – 2500 dalyvių iš 60-imties valstybių. Saugioje ir ypač didelį plotą užėmusioje teritorijoje buvo galima išvysti pačių įvairiausių stendų, kur savo paslaugas reklamavo skirtingo gamybos profilio įmonės. Stilingi, praktiški, aplinkosuginiai ir tvarūs sprendimai buvo verti kiekvieno dėmesio.

Svarstantieji kaip įsirengti norimo stiliaus parduotuvę, viešbutį ar savo virtuvę, parodoje galėjo pamatyti originalius baldų, apšvietimo, dizaino, ar, pavyzdžiui, specialiai maisto prekybai (arba gamybai) bei ekologiškesniam ir tausesniam energijos naudojimui pritaikytus sprendimus. Verta paminėti, kad ši paroda puiki ne tik siekiu pranešti apie įmonę pasauliui, bet kartu ir susirasti verslo partnerių bei pasisemti idėjų.

Be stendų apžiūrinėjimo dalyviai taip pat galėjo pasiklausyti pranešimų, juos dominačiomis temomis, sudalyvauti pokalbiuose, diskusijose, pristatymuose ir paskaitose, kur, be abejonės, buvo paminėti ir geriausi įvairių sričių verslų pavyzdžiai.

Euroshop paroda dabar vyks tik 2023, tad nespėjusieji apsilankyti šįmet – nepamirškite ir nepraleiskite progos atvykti į Diuseldorfo parodų rūmus po trijų metų!
Na ir pabaigai, dalinamės nuotraukomis, kurias pavyko užfiksuoti parodos metu!