Euroshop 2020 – mažmeninės prekybos įrangos paroda, kuri kas trejus metus suburia daugybę lankytojų ir dalyvių iš viso pasaulio. Diuseldorfo mieste Vokietijoje vykstantis renginys yra puiki galimybė įmonėms, tiekiančios pačią įvairiausią produkciją ir paslaugas mažmeninės prekybos parduotuvėms įrengti, pasidalinti savo sugebėjimais ir, žinoma, gaminiais. Parodoje bus pristatoma parduotuvių įranga, parduotuvių baldai, apšvietimas, parduotuvių dizainas ir vizualiniai sprendimai, maitinimo ir svetingumo įranga, šaldymo sistemos, mažmeninės prekybos technologijos, rinkodara bei energijos valdymas. Šias sritis atstovaujančiuose parodos sektoriuose kiekvienas lankytojas galės rasti išskirtinių sprendimų savo verslui. 

euroshop2017-politeca-dalyvis
Politeca stendas Euro Shop 2017 parodoje.

5 dienas truksiantis renginys planuoja surinkti apie 2500 parodos dalyvių iš beveik 60 pasaulio valstybių, kurie pristatys savo paslaugas 120000 kvadratinių metrų užimsiančioje teritorijoje.

Be parodos dalyvių ekspozicijų, lankytojų taip pat lauks programa, kurioje kiekvienas išsirinks sau įdomias paskaitas, pokalbius, diskusijas ar pristatymus. Šioje parodoje daugiausiai dėmesio bus skiriama pokyčiams ir iššūkiams skirtinguose sektoriuose, techninėms naujovėms bei jų įgyvendinimui, klientų elgsenai ir daugeliui kitų aspektų.

2020 metų parodoje savo gaminius ketiname pristatyti ir mes, Politeca. Dalyvaudami jau antrą kartą tikimės ne tik sudominti kitus savo gaminiais bei galimybėmis, bet ir patys pasisemti įdomių idėjų ateinantiems metams.

Ieškantiems išskirtinių sprendimų savo verslui – šią parodą tikrai verta aplankyti. Naujos pažintys, įdomi patirtis ir daug įspūdžių laukia jūsų!

Susitikime Diuseldorfo parodų centre 2020 metų vasario 16-20 dienomis! Mūsų stendo Nr. 11D76.