Suvirinimas

Aliuminio, juodo ar nerūdijančio plieno, vario, žalvario suvirinimas TIG (Argono aplinkoje) arba MAG (pusautomačiu) būdu.

  DSC_0705.JPG IMG_3048.JPG IMG_3050.JPG IMG_3054.JPG IMG_3114.JPG

 

 

Metalas – viena tvirčiausių medžiagų žemėje. Priklausomai nuo jo rūšies ir sudėtinių savybių – tvirtumo laipsnis skiriasi, todėl kai kuriais atvejais statybose naudinga naudoti kitokias metalo rūšis. Vienu atveju naudinga pasirinkti galimai lankstesnių savybių metalą, o kai kuriais atvejais būtina naudoti itin stiprią metalo rūšį, kuri prilaikytų ir sutvirtintų konstrukcijas ar atlaikytų jų spaudimą.

 

Metalo apdirbimo galimybės

 

Nors metalas yra itin stipri medžiaga, tačiau jau senoliai pastebėjo, jog veikiant aukštai temperatūrai ir tvirtam spaudimui galima koreguoti jo formą. Taip metalas buvo plačiai pritaikytas bet kokiems statyboms darbams, kur reikia didelės galios.

 

Plečiantis žmonių poreikiams atsirado ir daugiau metalo apdirbimo galimybių, dėl ko atitinkamai padidėjo jo panaudojimo įvairiose srityse galimybės. Vienas iš labai seniai naudojamų būdų – metalo suvirinimas. Per daugelį metų ši sritis stipriai patobulėjo ir dabar pasitelkiami naujesni, daug efektyvesni suvirinimo metodai, kurie leidžia pasiekti geresnių eksploatacijos rezultatų. Šioje srityje mūsų įmonė nėra naujokė, todėl puikiai žinome ne tik senus metalo suvirinimo būdus, bet ir naujausias tendencijas, galimybes, kurias pritaikę naudojame pagal klientų poreikius apdirbant metalą.

 

Metalo suvirinimo metodai: TIG ir MAG

 

Mūsų įmonė derindama įgytą patirtį su naujausiomis žiniomis, metalo suvirinimui pasirinko TIG ir MAG metodus, kurie itin patikimais pripažinti ir užsienio gamintojų. Šiais būdais mes teikiame aliuminio, juodo, nerūdijančio plieno, vario, žalvario suvirinimo paslaugas. Kurį variantą pasirinkti – lemia tai, su kokia medžiaga dirbama, kadangi kiekvienu atveju naudinga įvertinti, kas leis sukurti geresnį rezultatą.

 

  • Metalo suvirinimo TIG metodu ypatumai:

 

Atlikti TIG metodo suvirinimą galima įvairioms medžiagoms, bet itin rekomenduojama pasirinkti dirbant su plonomis, kelių milimetrų storio žaliavomis, su kuriomis dirbti išties sudėtinga. Dėl to jis itin tinkamas aliuminio suvirinimui. Suvirinant metalą TIG metodu tarp volframo elektrodo ir metalo susidaro lankas, kuris apsaugo juos nuo aplinkos oro. Naudojamos inertinės dujos, kurios proceso metu neleidžia pažeisti virinamų elementų. Tvirtam lydymo procesui užtikrinti – įlašinama reikalingo užpildo. Laukiama, kol suvirinta vieta atvės ir sutvirtės. Šis metodas pasirenkamas tais atvejais, kuomet labai svarbi suvirinimo vietos (siūlės) estetinė išvaizda, tvirtas šaknies užvirinimas. Dėl to jis dažnai pasirenkamas maisto pramonės ar interjero baldų apdirbimui, taip pat vamzdžių, dviračių, automobilių ir kitų smulkių detalių, papuošalų gamybos procese. Šiuo metodu gaunama pakankamai lygi siūlė, kurią nesudėtinga nušlifuoti.

 

  • Metalo suvirinimo būdas – MAG. Ką verta apie tai žinoti?

 

MIG/MAG suvirinimo metodai šiuo metu itin populiarūs tarp metalo apdirbimu užsiimančių įmonių. Skirtumas tarp jų, jog MIG metodo metu metalą saugo inertinės dujos, o MAG – aktyviosios. Mūsų įmonė siūlo MAG suvirinimo paslaugą, kadangi metalą lydant elektrodu su aktyviosiomis dujomis yra galimybė koreguoti suvirintą gaminį. Šis metodas užtikrina patikimą virinimo proceso stabilumą, tinkamas naudoti su įvairiomis metalo rūšimis, įskaitant nelegiruotąjį ar nerūdijantį plieną. Dažniau naudojamas, kai reikia suvirinti storesnių matmenų elementus, dalis.

 

Domina atliekamų darbų procesas? Atvykite ir pamatykite!

 

Mūsų įmonėje atliekamas metalo suvirinimas vykdomas specialiai pritaikytose patalpose, todėl apdirbami gaminiai apsaugomi nuo galimo neigiamo aplinkos poveikio, darbui pasitelkiant sertifikuotą suvirinimo įrangą. Per daugelį patirties metų sukaupėme žinių apie virinamų medžiagų ir naudojamų dujų savybes bei tarpusavio sąveikas. Visa tai leidžia pasiekti pačių našiausių atliktų darbų rezultatų. Norite tuo įsitikinti ar tiesiog įdomu, kaip atliekami klientų užsakymai? Kviečiame atvykti į mūsų dirbtuves ir patiems visa tai pamatyti!