Metalo pjovimas vandens srove

          Pjovimo vandens srove su abrazyvu technologija suteikia galimybę pjauti itin plataus asortimento medžiagas, t.y. metalą, gumą, medį, medžio drožlių plokštes, akmenį, keramines plyteles, stiklą (išskyrus grūdintą), poroloną, putų polistireną ir daug kitų.  Pjaunama „šaltai“, t.y. neatsiranda jokio terminio poveikio, nesikeičia pjaunamos medžiagos struktūra, jos fizinės ir cheminės savybės.
 
          Ši technologija yra draugiška aplinkai. Pjovimo vandens srove procesas yra švarus, nepaliekantis drožlių, skeveldrų, nesukeliantis cheminio oro teršimo. Proceso metu nenaudojami jokie pjovimo tepalai ir emulsijos, o tik vanduo, smėlis bei elektros energija.
            
        Techninės galimybės:

                   - Max ruošinio dydis 3000 x 1500 mm;

                   - Max medžiagos storis 180 mm;

                   - Pjovimo greitis nuo 1 iki 12000 mm/min;

                   - Pjovimo tikslumas iki + / - 0,3 mm.

  IMG_3044.JPG IMG_3052.JPG IMG_3084.JPG IMG_3097.JPG IMG_3122.JPG

 


Naujausias metalo įvaizdis: lengvas, elegantiškas dizainas keičia grubumą


Modernių technologijų pagalba kuriami nauji metalo gaminiai kardinaliai keičia nusistovėjusį sunkaus, grubaus metalo įspūdį. Jis iki šiol laikytas itin kieta medžiaga ir dėl savo savybių dažniausiai buvo pasitelkiamas pramonėje, rečiau gyvenamose patalpose, kambariuose, tačiau šiuolaikinės technikos galimybės praplėtė jo eksploatacijos sąvoką. Dabar metalo apdirbimo sprendimų visuma leidžia iš griežto turinio, nepakeičiant jo geriausių tvirtumo savybių, sukurti elegantiškai atrodančius namų interjero gaminius, dailias jų kompozicijas, sutartinai derančias tarpusavyje ir papildančias viena kitą. Siekiant to galima pasirinkti norimą metalo rūšį, o profesionalas atsižvelgęs į kliento pageidavimus nuspręs, kokius technologinius sprendimus taikyti skirtingais atvejais.


Apdirbant metalą profesionaliai klientams galime pasiūlyti visą paslaugų kompleksą: atliekami metalo kirpimo, pjovimo, lankstymo, valcavimo, šlifavimo, suvirinimo darbai. Dėl metalui būdingų savybių visi darbai atliekami su specialiai pritaikyta technika, pasižyminčia itin stipria jėga, tačiau tam tikro apdirbimo proceso metu nepažeidžia metalo.


Metalo pjovimo technologiniai sprendimai


Norint išgauti tam tikras metalo formas, reikia pasirinkti tinkamą pjovimo metodą. Kiekvienas metalas pasižymi jam būdingomis fizikinėmis savybėmis, dėl kurių skiriasi metalo tvirtumas, lankstumas. Tai lemia metalo atsparumą spaudimui, mechaniniam pažeidimui, todėl mūsų įmonė metalo pjovimo darbus atlieka pasitelkusi skirtingą techniką ar nustačiusi nevienodą jos galios režimą. Profesionalius metalo pjovimo sprendimus taikome jau ilgą laiką, turime savo komandą ir darbų sistemą, kuri padeda kokybiškai ir greitai atlikti mūsų priimtus užsakymus. Prieš patvirtinant užsakymą su klientu yra suderinama darbų atlikimo data, iki kurios visada padarome tai, ką esame suplanavę.


Metalo pjovimo vandens srove ypatumai


Mūsų įmonė atlieka įprasto ir lakštinio metalo pjaustymo darbus, kuriems parenkame tinkamą įrangą ir jos nustatymus. Metalas gali būti pjaunamas vandens srove, lazeriu, plazma. Metalo pjovimas vandens srove – vienas dažniausiai taikomų metalo pjovimo būdų, kuris efektyvus ekonomiškai ir naudingas ekologiškai. Pirmiausia toks pjovimas buvo taikomas pjaunant kartoną, popierių, medį, pasitelkiamas pjaunant automobilių dalis. Dabar jis plačiai pasitelkiamas stiklo, akmens, metalo apdirbimo procesuose.

Metalas gali būti pjaunamas grynu vandeniu ar vandeniu su abrazyvu. Grynu vandeniu pirmiausia buvo pjaunami popieriaus, kartono gaminiai, o pjaunant itin tvirtas medžiagas: stiklą, metalą pasitelkiamas metalo pjovimas su abrazyvu. Visas veikimo principas pjaunant vandens srove pagrįstas didelio galingumo srove. Toks pjovimas leidžia medžiagą pjauti kelių milimetrų tikslumu, pagal iš anksto sudarytą brėžinį. Atvykdamas klientas gali jo ir neturėti, kartu mes padedame jį sukurti, pateikiame savo pavyzdžių, kuriuos koreguojame pagal tai, kas labiausiai domina klientą.


Dažniausiai įprasta, jog metalas pasitelkiamas sunkiosios pramonės įrangos, statinių gamybai, iš jo kuriamos tvirtos ir stambios namų konstrukcijos, tačiau, šiuo metu iš jo gali būti pagaminamos elegantiškų formų stalo ar kėdžių kojos, taip pat vidinių ar lauko laiptų turėklai, lovų rėmai, kurie nors ir atrodytų ploni, tačiau yra tvirti ir atlaiko didelę spaudimo jėgą, yra atsparūs mechaniniam žmogaus ar aplinkos poveikiui. Dabartiniai namams ar įmonių interjerui kuriami gaminiai, suvenyrai nesukuria sunkumo ir slogumo jausmo patalpose.


Bendradarbiaujame ir metalo pjaustymo sprendimus pritaikome pagal individualius žmonių poreikius namams ar įmonėms. Dirbame su savo ar užsakovų metalu, priklausomai nuo veiklos ir reikiamų metalų gaminių dirbama su skirtinga įranga, galingumu. Mūsų įmonėje vertinamas kiekvienas darbuotojas, todėl galime pasidžiaugti jų lojalumu ir tarpusavio susidirbimu. Būtent tokie veiksniai – komandos profesionalumas ir harmoninga darna, priimant techninius sprendimus – padeda įgyvendinti klientų pageidaujamus projektus.